شرکت حق گسترش پلاست،تولید کننده انواع استرچ های پلی اتیلن به روش System Cast Extrusian  2لایه ،3لایه ، 5لایه با بهترین و مدرنترین دستگاههای روز دنیا با یکنواختی در ضخامت ، شفافیت بالا ، کشش بیشتر ، مقاومت در مقابل سوراخ شدن ، در ضخامتهای مختلف (10 تا 100 میکرون ) و سایزهای مختلف ، پوشش کالای برتر شما می باشد.

انواع استرچ پالت بند این شرکت:

1-استرچ 2 لایه این شرکت مخصوص بسته بندیهای دستی ، با چسبندگی فوق العاده و کشش مناسب در عرض 10 سانتی متر تا 150 سانتی متر متغییر و بسته به نوع محصول می باشد.

2-استرچ سه لایه این شرکت مخصوص دستگاههای کف گرد و مدرن بعلت کشش 500درصد (1 متر به 5 متر) و چسبندگی بالا و سرعت پیچش در دستگاههای استرچ پالت که ظرفیت بالایی دارند ، مخصوص تولیدی های پتروشیمی ، پلاستیک سازی ،کارتن سازی ،مقواسازی، قوطی سازی و ... در ضخامتهای 20 تا 30 میکرون و عرض 50 الی 150 سانتی متر می باشد.

3-استرچ 5لایه این شرکت که بوسیله ی به روزترین دستگاههای دنیا با توان تولیدی بالا در روز ،کشش بسیار بالا ومواد اولیه ی خاص و بدون پارگی همگام با استانداردهای روز اروپا تحت لیسانس شرکت کارینای ایتالیا مخصوص تمام دستگاههای روبات موجود ( برای شرکتهای برتر نوشابه سازی ، اب معدنی ، مواد غذایی و پتروشیمی) می باشد.

استرچ های 1 ،2 ،3 کیلویی ، 50 سانتی متر ، 23 میکرون این شرکت مخصوص باربری ها و مبلمان می باشد.

استرچ های 10، 15 ، 20 سانتی متر مخصوص لفاف و دستگاههای 360 درجه رولینگ ( MDF ها ، الواریها ، چرم سازی ، فرش و ... ) می باشد.

و استرچ های 15 تا 20 میکرون با عرضهای 20 تا 50 سانتی متر با مواد خاص برای مصارف پوشش مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

استرچ پی وی سی در سایزهای 5 تا 20 سانتی متر به صورت خود چسب با سوله هایی به قطر 5/2 پلاستیکی با شفافیت و کشش بالا مخصوص پوشش کالای برتر (تولیدی های شیلنگ ، نوارهای P.V.C کابل سازی ها و قطعه سازیهای پلاستیکی کوچک) می باشد.

با فیلم استرچ پی وی سی هر نوع کالا به هر شکل و ترکیبی را می توان بسته بندی کرد.

 

با تشکر - میثم کماجی